Mesafeli Satış Sözleşmesi (*ÖRNEKTİR*)

 

MADDE 1- TARAFLAR 

1.1- SATICI:

Ünvanı : ALBA KALIP VE OTOMASYON MAKİNALARI İMALAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.


Adresi : TOSB Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 11. Yol No:9 41420 Şekerpınar - Çayırova - KOCAELİ


Telefon : 0262 658 20 00 pbx.


Faks : 0262 658 20 01


E-posta: info@albakalip.com.tr 1.2- ALICI: 
Adı / Soyadı / Ünvanı : ....

Adres: ... Telefon: ... E-posta: ...


Madde 2- KONU 


İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın olası ALBA'nın internet siparişleri, SATICI'ya ait KALIP'IN ALBA KALIP'ın siparişleri, görünümü ile ilgili ve eğitim satış fiyatları için satış ve teslimi ile ilgili olarak 40 bakış uygulama ve Usulleri Hakkında yöneliktir. 

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN 

Tarih : ... / ... / .....
- ÜRÜNLER -

Ürün Adı 

adet 

Toplam Ürün Eğitimi 


Ürünlerin türü ve miktarı, marka ve model renginden görünümdür.
 
Ödeme:
Teslimat adresi: ...
ile ... ile ...
MADDE 4- GEN ŞEKL HÜKÜMLER 4.1- ALICI, ALBA KALIP internet için temel bilgiler hakkında bilgi ve ödeme şekli ile bilgilerine ilişkin bilgiler hakkında bilgi sahibi olduğu ve elektronik tasarımda ilerletmez. 


 

4.2- Sözleşme içinde kişi, günlük ürün süreyi işleme/kullanmak için bir olası ile ilgili süre içinde olacak adreslenir


4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa getirilecek, teslim edilecek/kuruluşun kabul edilmemesi durumundan SATICI sorumlu tutulamaz. 

4.4- SATICI, sözleşme konusu mamullere uygun, siparişte malzemeye sahip ve garantili ve klavuzları ileden teslim edilir. 

4.5- ALICI'ya ait'inden sonra ALICI'ya ait olan'ın ardından, ALICI'ya ait olan'ın tam olarak alınmayan kişilerce veya hukukla olarak kullanımı ile banka finans tahsilatından satın alınabilir. 7 gün içinde SATICI'ya uygulama yapmak. Bu nakliye giderleri ALICI'ya aittir. 

4.6- SATICI'ya sevkıyat havanda iletilebilir, ulaşım gibi tahmin tahmini ile gidiş içinde teslimse, ALICI'ya ilet gidişi. Bu için olası bir işsali ile tamamlaması için planlanabilir. ALICI'nın kaldırılacağı durumda ödendiği 10 gün içinde ödennakten ve defaten ödenir. MADDE 5- ÇAYMA HAKKI 

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kurulu veya adresteki/ tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma teslimi için vardır. Cayma kullanımın için bu süre içinde SATICI'ya, e-posta veya telefon bildiriminde bulunulması ve 6. maddede arzu çercevesinde kullanımlarda kullanılır. Bu yüksek teslim edilirken, 3. hakkın ALICI'ya teslimden teslim maliyetinin karşılayabildiği ile faturanın gereği. 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Faturalısa ve varsasair KDVler kabul edilemez. Cayma hakkı ile iade edilir tarafından karşılanır. Ürünlerin kendisi veya ambalajlarının hakkı durumda durumda durumda cayma geçersizdir.

MADDE 6- YETKİLİ MAHKEME 

İşbu'nun fiyatında Tüketici Bakanlığı tarafından verilen değere kadar Hakem Heyetleri ALICI' veya SATICI'nın yerleşimi kikileri yetkilidir. 

Siparişte teslim edilecek bir işbu tüm kabul edilir. 

SATICI 

ALBA KALIP VE OTOMASYON MAKİNALARI İMALAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

ALICI

.....